Postaw na dokumentację od sprawdzonej Kancelarii Radców Prawnych

SolidnyRegulamin.pl to serwis zajmujący się tworzeniem, aktualizacją i utrzymywaniem regulaminów sklepów i serwisów internetowych. Regulaminy przygotowywane są przez profesjonalnych prawników z wieloletnim doświadczeniem. Regulaminy, które dla Was tworzymy są zgodne z polskimi jak i unijnymi przepisami prawa oraz uwzględniają indywidualne potrzeby i oczekiwania naszych Klientów. Tworząc dla Was regulaminy dopasowujemy je również do asortymentu oferowanego przez sklep. Razem z regulaminem sklepu otrzymujecie Certyfikat, który zaświadcza o zgodności przygotowanego regulaminu z prawem, poszanowaniem praw konsumenta oraz brakiem klauzul niedozwolonych.

SolidnyRegulamin.pl to marka należąca do APM Poniatowska-Maj Kancelaria Prawna sp. k.

PROFESJONALIZM

jesteśmy kancelarią radców prawnych, co poświadcza nasze kompetencje i nakłada odpowiedzialność za regulamin, w przeciwieństwie do większości tego typu podmiotów z ograniczoną odpowiedzialnością

DOŚWIADCZONY ZESPÓŁ

nasi prawnicy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży e-commerce; stworzyli setki regulaminów sklepów internetowych, portali i serwisów

DOPASOWANIE

każdy dokument, w tym regulamin jest dopasowany do potrzeb konkretnego sklepu, my nie sprzedajemy wzorów, my tworzymy dedykowane dokumenty

AKTUALIZACJE

w okresie ochrony o każdej niezbędnej zmianie sklep/serwis jest informowany, dodatkowo cyklicznie jest wysyłany zbiór informacji o zmianach prawnych dotyczących biznesu, a w szczególności handlu w internecie

Sprawdź, co mówią o nas Sklepy - średnia naszych ocen w to 5.0/89

 • Z kancelarią współpracujemy już kilka lat i jesteśmy w pełni zadowoleni z obsługi prawnej naszego sklepu internetowego.
  Aksonet sp. z o.o.
 • Z czystym sumieniem możemy polecić wysoką jakość usług, oferowanych przez SolidnyRegulamin.pl To już kolejny rok od kiedy zaczęliśmy współpracę, z której jesteśmy bardzo zadowoleni. Profesjonalne i rzetelne podejście do potrzeb klienta, odpowiedzi z rozwiązaniami naszych problemów zawsze pojawiały się w błyskawicznym tempie. Mamy pewność, że nie musimy martwić się o nowe zapisy w naszym regulaminie, ponieważ kancelaria pilnuje wszystkiego za nas.
  Sklep Oklejaj
 • Od lat korzystamy z usług SolidnegoRegulaminu. Solidne wsparcie dla biznesu.
  Trec Nutrition

Nasi wybrani* Klienci

* Już 2832 sklepy i serwisy skorzystały z usług SolidnyRegulamin.pl


Współpracujemy z przeszło 100 agencjami:

Zamów regulamin konkursu, promocji albo programu lojalnościowego

Kupujesz bezpośrednio od Kancelarii Radców Prawnych, co gwarantuje zgodność regulaminu z przepisami prawa.

Skorzystaj z naszych pozostałych produktów:

Ceny prezentowane na stronie są cenami netto.

Żaden z powyższych pakietów Ci nie odpowiada? Potrzebujesz indywidualnej oferty? Zadzwoń lub napisz!

Poznaj nas!

Twój regulamin będą przygotowywali doświadczeni prawnicy oraz specjaliści z branży e-commerce

Anita Poniatowska - Maj

Radca prawny, CEO


Anna Kneba

Prawnik


Anna Warchoł

Prawnik


Milena Makijenko

Aplikant radcowski


Tomasz Maj

Ekspert eCommerce


Magdalena Montewka

Sales Account


Za wsparcie merytoryczne produktów i usług odpowiada:

apm_logo_pion

posiadająca ponad 10-cio letnie doświadczenie w obsłudze firm z branży e-commerce

Podczas tworzenia naszych dokumentów, kierujemy się kilkoma zasadami:

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej

APM Poniatowska-Maj Kancelaria Prawna sp. k.

  Administratorem Państwa danych osobowych jest APM Poniatowska-Maj Kancelaria Prawna sp. k. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Jaśkowa Dolina 81 / 3.02. Dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celu nawiązania z Państwem kontaktu i złożenia oferty/ realizacji zamówienia oraz w prawnie usprawiedliwionych celach administratora danych. Podanie Państwa danych osobowych jest dobrowolne ale też jest niezbędne do nawiązania z Państwem kontaktu. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Państwa danych osobowych możecie Państwo znaleźć w naszej Polityce prywatności na temat zasad przetwarzania danych osobowych.

  Najczęściej zadawane pytania

  1Czy mogę zobaczyć jak wygląda znak jakości i certyfikat?
  2Czy opłata jest jednorazowa?
  Tak, opłata za pakiet jest jednorazowa. A regulamin i całą dokumentację dostajesz na zawsze!
  3Który pakiet zapewni mi pełne bezpieczeństwo?
  Jeżeli masz pewność, że oprogramowanie Twojego sklepu internetowego czy serwisu jest zgodne z prawem i sam zajmiesz się ochroną danych osobowych wystarczy Ci pakiet COMFORT. Natomiast pakiet MAX+RODO Premium zapewni Ci pełną ochronę, w tym techniczne sprawdzenie sklepu oraz przygotowanie dokumentacji do RODO.
  4Czy regulamin jest zgodny z przepisami obowiązującymi w 2020 roku?
  Tak. Każdy przygotowany przez nas regulamin w obszarze działalności internetowej jest w pełni zgodny z przepisami obowiązującymi w 2020 roku. Jesteśmy zawsze na bieżąco z najnowszymi zmianami w prawie i nasi klienci mogą się czuć bezpieczni. Za co bierzemy pełną odpowiedzialność.
  5Czy muszę mieć regulamin na Allegro?
  Tak. Każdy przedsiębiorca prowadzący sprzedaż przez Internet, niezależnie od platformy i jej regulaminu, musi posiadać swój regulamin, który wypełnia obowiązki nałożone na niego przez ustawę.
  6Jakie są koszty przedłużenia ochrony prawnej?
  Koszt przedłużenia ochrony prawnej to 99 zł netto. W tej cenie otrzymujesz kolejny rok aktualizacji regulaminu sklepu internetowego lub serwisu oraz całej zakupionej dokumentacji!
  7Jak wygląda cały proces realizacji usługi?
  Po dokonaniu wpłaty dostaniesz maila z linkiem do formularza. Jego wypełnienie i wysłanie rozpoczyna proces prac przy regulaminie po naszej stronie; w ciągu 2-3 dni roboczych jest gotowa pierwsza wersja regulaminu i dokumentacji. Następnie po otrzymaniu uwag wprowadzamy niezbędne zmiany, aż do wersji finalnej. Po zaakceptowaniu przez Klienta tej wersji wysyłamy certyfikat, a sklep jest dołączany do bazy sklepów internetowych pod naszą ochroną.
  8Czy jeden zakupiony regulamin mogę użyć w wielu sklepach?
  Nie. Zamówiony regulamin jest sporządzany dla danego sklepu internetowego i tyko ten sklep może się nim posługiwać. Jeżeli posiadasz więcej niż jeden sklep i są one do siebie podobne nie musisz kupować kolejnego Pakietu. Możesz kupić tylko drugą licencję na regulamin w cenie 149 zł netto
  9Czy poza opłatą jednorazową godzę się na jakieś zobowiązanie?
  Nasze usługi nie zawierają żadnych ukrytych zobowiązań, ani dodatkowych opłat. Staramy się zawsze w sposób jasny i precyzyjny wyjaśnić naszym Klientom jaki jest zakres danej usługi oraz koszt. Jedna opłata a regulamin i dokumentację dostajesz na zawsze!
  10Dlaczego nie sprzedajecie wzorów regulaminów?
  Wiemy, że bezbłędny regulamin to regulamin stworzony dla konkretnego sklepu przez prawnika.
  11Jaki jest czas realizacji usługi?
  Zwykle wystarcza nam 2-3 dni robocze. Jest też opcja ekspresowa, która skraca ten czas do 24h.
  12Jak wygląda proces komunikacji podczas realizacji zlecenia?
  Cała dokumentacja i formularze są wysyłane mailowo. W przypadku pytań bądź wątpliwości cały czas jesteśmy do dyspozycji telefonicznie lub mailowo. Podobnie, jeżeli my mamy jakieś pytania, w celu przyspieszenia realizacji usługi, nie wahamy się zadzwonić.
  13Dlaczego ceny regulaminów portali, serwisów i aplikacji mobilnych są inne niż w cenniku?
  Każdy serwis inny niż sklep internetowy ma swoje specyficzne wymagania prawne i biznesowe. Wymaga to od prawnika dokładnego zrozumienia specyfiki strony internetowej, analizy odpowiednich przepisów i stworzenia specjalnych zapisów. Pochłania to znacznie więcej czasu niż w przypadku sklepu internetowego, ale daje pewność, że regulamin będzie odpowiednio chronił przedsiębiorcę.
  14Gdzie mogę zobaczyć regulamin według którego realizowana jest Wasza usługa?
  Nasz Regulamin dostępny jest pod adresem: https://solidnyregulamin.pl/regulamin-serwisu-solidnyregulamin-pl/
  15Gdzie mogę zobaczyć Politykę Prywatności serwisu SolidnyRegulamin.pl
  Nasza Polityka Prywatności dostępna jest pod adresem: https://solidnyregulamin.pl/polityka-prywatnosci-serwisu-solidnyregulamin-pl/
  16Czym się różni Wasza usługa od kreatora regulaminu sklepu internetowego czy wzoru?
  Cała nasza dokumentacja, w tym regulamin jest wykonywana indywidualnie zgodnie z oczekiwaniami klienta. Kreator lub uzupełnianie wzoru regulaminu pochłania masę czasu, a i tak efekt końcowy (wg naszego doświadczenia) pozostawia wiele do życzenia. W przypadku zlecenia nam usługi czas poświęcony przez klienta jest ograniczony do minimum, a efekt końcowy nie dość że jest w zgodny z oczekiwaniem, to jeszcze w pełni bezpieczny. Także warto swój regulamin zlecić specjalistom.
  17Nie znam się dobrze na prawie. Czy mogę liczyć na Państwa doradztwo w procesie tworzenia mojego regulaminu?
  Oczywiście. Każdy nasz regulamin jest tworzony indywidualnie dlatego nie tylko tworzymy dokumenty, ale również słuchamy oczekiwań biznesowych. Nasze doświadczenie pozwala zastosować najlepsze rozwiązania aby chronić Państwa biznes czy sklep.
  18Czy istnieje obowiązek posiadania regulaminu?
  Każdy przedsiębiorca, który świadczy usługi w internecie, nie tylko sklep, jest zobowiązany posiadać regulamin i całą wymaganą prawem dokumentację.
  19Czy można skopiować regulamin innego sklepu, podobnego do mojego?
  Nie. Każdy regulamin jest swego rodzaju utworem, nawet jeżeli jest napisany przez właściciela sklepu. I jako taki utwór jest chroniony prawem autorskim. Dlatego skopiowanie regulaminu z innego sklepu stanowi naruszenie przepisów i może spowodować pociągnięcie do odpowiedzialności.
  20Sprzedaję do innego kraju. W jakim języku powinien być mój regulamin?
  Co do zasady regulamin sklepu internetowego powinien być dostosowany do przepisów prawa kraju, do którego jest kierowana sprzedaż produktów lub usług. Oznacza to, że jeżeli prowadzimy działalność z Polski, ale rynkiem, na którym chcemy sprzedawać swoje produkty lub usługi jest rynek niemiecki i dodatkowo, strona www jest w języku niemieckim, domena ma zakończenie .de oraz reklama jest kierowana jest na rynek niemiecki, to regulamin powinien opierać się na prawie niemieckim oraz być przetłumaczony na język niemiecki.
  Napisz do nas